– Zgłoszenia udziału w targach –Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów "PROJEKTY - 100% ORYGINAŁ". Ideą przewodnią targów PROJEKTY jest zwrócenie uwagi na autentyczność projektów i procesu twórczego mody, sztuki i designu.

Wyjątkowa impreza targowa odbędzie się w dniu 12 maja w godz. 11-18 w pięknej lokalizacji – w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, czyli BUW przy ul. Dobrej 56/66. To najbardziej pozytywne miejsce według uczestników plebiscytu "Pozytywne Miasto", a zarazem klejnot kultury i nauki, do którego wkroczy prawdziwa, autentyczna moda, design i sztuka.

Zapraszamy Projektantów odzieży, obuwia, biżuterii, akcesoriów, kierujących ofertę do kobiet, mężczyzn i dzieci.


Czekamy na Państwa zgłoszenia pod adresem: zgloszenia@targiprojekty.pl
Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę marki, imię i nazwisko, link do strony internetowej/fanpage Facebook, numer telefonu.Zapraszamy również do udziału:

// w osiemnastej edycji targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store we Wrocławiu.
    www.fashionmeeting.pl

// w kolejnych edycjach cyklicznych targów mody niezależnej Polska Szafa w największych galeriach handlowych w Polsce
    www.targipolskaszafa.pl

// w kolejnych edycjach cyklicznych targów mody niezależnej Aleja Projektantów w galerii handlowej Aleja Bielany we Wrocławiu
    www.alejaprojektantow.plFashion Meeting dynamicznie wspiera polską modę i projektantów, promując ich twórczość w różnych miejscach w Polsce, umożliwiając prezentację oferty podczas targów oraz imprez typu pop up store w różnych lokalizacjach.